Nakładanie płyt gipsowych na mur lub otynkowaną ścianę jest jednym z ostatnich etapów termoizolacji i ozdabiania elewacji budynku. Można powiedzieć, że w tej fazie ma "> Nakładanie płyt gipsowych na mur lub otynkowaną ścianę jest jednym z ostatnich etapów termoizolacji i ozdabiania elewacji budynku. Można powiedzieć, że w tej fazie ma ..."/>

Taśma ślizgowa • Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Nakładanie płyt gipsowych na mur lub otynkowaną ścianę jest jednym z ostatnich etapów termoizolacji i ozdabiania elewacji budynku. Można powiedzieć, że w tej fazie ma się już za sobą najtrudniejsze i najbardziej kosztowne zadania. Jednak nie można zapominać, że cały efekt końcowy psuje się właśnie lekceważeniem detali. Dlatego akurat w tym momencie warto postawić na sprawdzone rozwiązania.

Do łączenia płyt gipsowych z murem lub otynkowananą ścianą poleca się prostą, ale skuteczną technologię – jest nią samoprzylepna taśma ślizgowa, do kupienia w sklepie internetowym domenergooszczedny.eu. Dzięki jej użyciu powstaje szczelina wypełniona materiałem o elastycznej charakterystyce. Rysy i pęknięcia wynikające z różnic w rozszerzalności cieplnej po prostu nie powstają, bo łączone elementy na siebie nie oddziałują. Warto pamiętać, że spoiny ślizgowe po pierwszym malowaniu muszą być pokryte polimerem lub akrylem.

Dodano:


Taśma ślizgowa • Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Twoja opinia o firmie

Dom Energooszczędny Andrzej Mastalerz

Morsztyna 10

Częstochowa 42-209

+48 34 307 07 77


Inne przykładowe firmy

service picture
Punkt Krytyczny Centrum Informacji Biznesowej
Katowice
service picture
Malaya Sp. z o.o.
Racibórz
service picture
Optyk Rozmus Eye Care
Pszczyna