Chciałbyś kupić dobry wosk samochodowy, który utrzyma lakier na Twoim aucie w dobrej kondycji, jednak nie wiesz, jaki wybrać? Na rynku preparaty te dostępne są w różnych "> Chciałbyś kupić dobry wosk samochodowy, który utrzyma lakier na Twoim aucie w dobrej kondycji, jednak nie wiesz, jaki wybrać? Na rynku preparaty te dostępne są w różnych..."/>

Wosk do samochodu Poorboy's


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Chciałbyś kupić dobry wosk samochodowy, który utrzyma lakier na Twoim aucie w dobrej kondycji, jednak nie wiesz, jaki wybrać? Na rynku preparaty te dostępne są w różnych formach - w paście, płynie oraz sprayu. Różnią się one od siebie trwałością, jak również czasem, jaki należy poświęcić na ich zaaplikowanie. Jeżeli stawiasz na najlepszy efekt, wosk w paście spełni Twoje oczekiwania, niestety dokładne pokrycie nim karoserii jest pracochłonne. Przygotuj się na to, że jego aplikacja zajmie Ci dużo czasu. Jeśli wystarczy Ci umiarkowany efekt, a do tego zależy Ci na bezproblemowym i szybkim woskowaniu, ten w płynie to idealne rozwiązanie dla Ciebie.

W ofercie sklepu internetowego KTcar znajdziesz wiele preparatów do pielęgnacji aut. Wosk samochodowy Poorboy's to jedna z propozycji, na którą mogą się zdecydować klienci.

Dodano:


Wosk do samochodu Poorboy's

Twoja opinia o firmie

KtCar Cosmetics - kosmetyki samochodowe

Rybnicka 363

Radlin 44-310

539345539


Inne przykładowe firmy

service picture
Punkt Krytyczny Centrum Informacji Biznesowej
Katowice
service picture
Malaya Sp. z o.o.
Racibórz
service picture
Optyk Rozmus Eye Care
Pszczyna