Nigdy nie miałeś na nogach nart czy snowboardu? Zawsze marzyłeś o tym, aby szusować jak znajomi czy rodzina, ale brakowało Ci na to odwagi? Dziś wraz z dzieckiem chciałby "> Nigdy nie miałeś na nogach nart czy snowboardu? Zawsze marzyłeś o tym, aby szusować jak znajomi czy rodzina, ale brakowało Ci na to odwagi? Dziś wraz z dzieckiem chciałby..."/>

Nauka jazdy na nartach szczyrk | http://progresski.com.pl


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Nigdy nie miałeś na nogach nart czy snowboardu? Zawsze marzyłeś o tym, aby szusować jak znajomi czy rodzina, ale brakowało Ci na to odwagi? Dziś wraz z dzieckiem chciałbyś spróbować swoich sił i oddać się białemu szaleństwu? Jeśli tak, to na pewno powinieneś skorzystać z oferty szkoły, która sprawi, że naukę jazdy pojmiesz w mig! 

Taką szkołą, dla której nauka jazdy na nartach w Szczyrku nie jest niczym nowym, jest szkoła progresski.com.pl. To właśnie tam nauczają certyfikowani instruktorzy, którzy łączą zabawę z nauką. Co ważne, są oni w stanie pracować zarówno z dziećmi, jak i osobami dorosłymi — godziny spędzone na stoku pozwalają im na przekazanie wiedzy i umiejętności każdemu, kto pragnie szusować na stoku! Dołącz do grona tych, którzy tak jak i Ty zapragnęli spróbować swoich sił z nartami i dziś cieszą się zimowym szaleństwem! 

Dodano:


Nauka jazdy na nartach szczyrk | http://progresski.com.pl

Twoja opinia o firmie

Progres Ski Łukasz Laszczak

Jeżynowa 14A

Szczyrk 43-370


Inne przykładowe firmy

service picture
Punkt Krytyczny Centrum Informacji Biznesowej
Katowice
service picture
Malaya Sp. z o.o.
Racibórz
service picture
Optyk Rozmus Eye Care
Pszczyna