Propozycje sklepu Reha Fund są tak dobrane, aby konsumenci mieli możliwość skorzystania z wysokiej jakości sprzętu do rehabilitacji i lec "> Propozycje sklepu Reha Fund są tak dobrane, aby konsumenci mieli możliwość skorzystania z wysokiej jakości sprzętu do rehabilitacji i lec..."/>

https://sklep.rehafund.pl/ | Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Propozycje sklepu Reha Fund są tak dobrane, aby konsumenci mieli możliwość skorzystania z wysokiej jakości sprzętu do rehabilitacji i leczenia poszczególnych schorzeń. Niektóre z prezentowanych sprzętów można wypożyczyć, inne kupić – wszystko w zależności od potrzeb i oczekiwań. Asortyment uwzględnia tak zaawansowane pozycje jak aparaty CPAP do terapii bezdechów sennych, jak też przenośne koncentratory tlenu – użyteczne w ramach opieki domowej.

Wiele polecanych produktów pomaga także w opiece nad osobami obłożnie chorymi, jakie mają ograniczoną lub całkowicie wyłączoną możliwość poruszania się. Pneumatyczna poduszka przeciwodleżynowa będzie w przypadku takich pacjentów bardzo pożądanym rozwiązaniem. Odpowiada bowiem potrzebom związanym z dbałością o kondycję skóry osób chorych i trwale leżących.

Dodano:


https://sklep.rehafund.pl/ | Poduszka przeciwodleżynowa pneumatyczna

Twoja opinia o firmie

Reha Fund Sp z o.o.

Staniewicka 14

Warszawa 03-310

22 59 40 303


Inne przykładowe firmy

service picture
GNcd
Warszawa
service picture
Biuro Turystyki Kajakowej „Spływanie"
Mleczków
service picture
Wencel Sp. z o.o.
Warszawa