CommLED Solutions Sp. z o.o. • Modele CAD/BIM opraw oświetleniowych


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Oświetlenie jest jednym z podstawowych elementów niemal każdej przestrzeni wykorzystywanej przez człowieka. Dotyczy to w sposób szczególny hal przemysłowych, obiektów sportowych czy sklepów wielkopowierzchniowych, gdzie niezbędne są rozwiązania trwałe, skuteczne i energooszczędne.

Doświadczona firma CommLed specjalizuje się w kompleksowej pomocy w kwestii oświetlenia, między innymi w zakresie doradztwa, produkcji, sprzedaży czy serwisu. Jednym z wyjątkowych elementów oferty są modele CAD/BIM opraw oświetleniowych, które otwierają możliwość unikatowej współpracy z architektami oraz projektantami.

Nie da się ukryć, że każdy projekt związany z oprawami oświetleniowymi na dużą skalę wiąże się nie tylko z dużymi kosztami, ale również, a raczej przede wszystkim z koniecznością znalezienia indywidualnych rozwiązań dla konkretnego klienta. Stąd współpraca z projektantami i architektami sprzyja znalezieniu możliwie najlepszych metod i produktów. Warto skontaktować się z firmą i zapytać o szczegóły usługi Design Support.

Dodano:


CommLED Solutions Sp. z o.o. • Modele CAD/BIM opraw oświetleniowych

Twoja opinia o firmie

CommLED Solutions Sp. z o.o.

Tarnogórska 149

Gliwice 44-100


Inne przykładowe firmy

service picture
AMK2 Architekt Monika Kantor-Kiliś
Cieszyn
service picture
Make It Yours
Kraków
service picture
Netpaka.eu
Lubliniec