Druk na koszulkach sulechów


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Jeśli poszukujesz pomysłu na ciekawy i niebanalny prezent, to oferta firmy z Sulechowa z pewnością cię zainteresuje. Papaya Print to producent różnego rodzaju artykułów promocyjnych i reklamowych. Na podstawie dostarczonych wzorów wykonuje między innymi nadruki na kubkach, długopisach i ulotkach. Dzięki temu klienci otrzymują gotowe i skuteczne narzędzie marketingowe wysokiej jakości. 

Wielu klientów sięga także po odzież ozdobioną znakami firmowymi lub indywidualnymi tekstami. Aby wykonać druk na koszulkach w Sulechowie, nie trzeba posiadać grafik. Mogą je przygotować pracownicy zleceniobiorcy. Z oferty korzystają bardzo często odbiorcy indywidualni, przygotowujący prezenty dla najbliższych. 

Na stronie opisywanej firmy znaleźć można zdjęcia obrazujące niewielką część wykonanych już zleceń. Są to banery przygotowane dla przedsiębiorstw, oklejone auta firm transportowych, plakaty zachęcające do udziału w imprezach, ulotki promujące produkty i wiele innych form, które są realizowane w niskich cenach. 

Dodano:


Druk na koszulkach sulechów

Twoja opinia o firmie

„PAPAYA PRINT” Agnieszka Wojtasiewicz, Marcin Wojtasiewicz s.c.

Piaskowa 1

Sulechów 66-100

606 680 052


Inne przykładowe firmy

service picture
AKP PROGRESS Spółka z o.o.
Nowa Sól
service picture
DR.GASTRO Polska
Zielona Góra