Lekarz endokrynolog szczecin


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Z pomocy specjalistów z prywatnej placówki medycznej mogą skorzystać osoby cierpiące na zaburzenia hormonalne. Pracujący w PlusMed w Szczecinie lekarz endokrynolog przyjmuje pacjentów skarżących się na zmęczenie, obfity trądzik, nadmierne owłosienie i problemy hormonalne. Pomaga kobietom i mężczyznom w różnym wieku. W placówce znajduje się także gabinet dietetyczny, w którym oferowana jest edukacja żywieniowa. Specjalista zajmuje się ludźmi, którzy chcą pozbyć się nadprogramowych kilogramów i osobami cierpiącymi na alergie pokarmowe lub cukrzycę. 

Ważne jest przeprowadzenie konsultacji z każdym pacjentem. Dzięki profesjonalnemu wsparciu łatwiej zmienić złe nawyki żywieniowe. Można tu wykonać także analizę składu ciała. Umożliwia ona ocenę ilości tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej oraz określenie typu sylwetki.

W placówce przyjmuje również bariatra. Zajmuje się on ludźmi, u których dieta i aktywność fizyczna nie przyniosły pożądanych efektów. W takiej sytuacji można zdecydować się na zabieg zmniejszenia żołądka.

Dodano:


Lekarz endokrynolog szczecin

Twoja opinia o firmie

„PlusMed” Spółka Cywilna

Ku Słońcu 23

Szczecin 71-073

606 996 299


Inne przykładowe firmy

service picture
Kapitan Cook
Luboń
service picture
Apteka GEMINI
Stargard
service picture
Owocowy Świat Krzystof Kur
Szczecin