Projektowanie UX


Ocena: 0 (z 0 głosów)

Personalizowana oferta opracowana przez grupę doświadczonych specjalistów z branży IT, mających także wieloletnie doświadczenie w marketingu internetowym, to propozycja firmy Webmetric Sp. z o.o. Wykonawca zaprasza do kontaktu przedstawicieli różnych branż, zainteresowanych nowoczesną formą promocji w sieci, a także wykorzystywania profesjonalnych, dających realny odczyt narzędzi do monitorowania aktywności odbiorców usług w sieci.

Domeną firmy jest szeroko rozumiana pomoc przedsiębiorcy. Wsparcie ma postać konkretnego świadczenia (jak choćby audyt UX, projektowanie UX i UI) lub też usługi szkoleniowej albo doradczej. Bez względu na wybrany zakres kadra dokłada wszelkich starań, by osiągnięte efekty były dla odbiorcy satysfakcjonujące.

Proponowane świadczenia są płatne, a ich wycena jest indywidualna. Agencja zachęca do stałej współpracy. Na bieżąco aktualizuje swoją ofertę o nowe produkty, z których może skorzystać przedsiębiorca. Odpowiada w ten sposób na rosnące zapotrzebowanie rynkowe.

Dodano:


Projektowanie UX

Twoja opinia o firmie

Webmetric Sp. z o.o.

Wolsztyńska 13

Poznań 60-361

793553667


Inne przykładowe firmy

service picture
Kartop
Chodzież
service picture
Komputronik Biznes
Poznań
service picture
Duda-Cars S.A.
Leszno-Strzyżewice